EKİBİMİZ 

Tolga Sevinç -
- Yönetim Kurulu Başkanı

1971 yılında Ankara'da doğdu. Orta ögretimini Gaziantep Anadolu Lisesi'nde tamamladı. Ortadoğu Teknik Üniversitesi'nde Elektrik Elektronik Mühendisli’ği eğitiminin ardından çeşitli şirketlerde kurucu ortak ve yönetici olarak çalıştı. Halen Tenos Enerji ve Tarım Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yürütmektedir.

 

Feridun Aşkar –
- Genel Müdür

1972 yılında İzmir’de doğdu. Orta ögretimini Maltepe Askeri Lise’sinde tamamladı. Yüksek ögrenimini Hava Harp Okul’unda tamamladıktan sonra Türk Hava Kuvvetleri’nde ve NATO Birliklerinde çeşitli rütbeler ve görevlerde çalıştı. Halen Tenos Enerji ve Tarım Yatırım A.Ş. Genel Müdürlüğü’nü yürütmektedir.

 

 

Hatice Alptekin
– İdari Koordinatör

1974 yılında Nazilli'de doğdu.İzmir İnönü Lisesi'nde orta öğretimini tamamladı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde Mimarlık eğitimini tamamladıktan sonra, Ankara,Kalkan ve Fethiye'de çeşitli şirketlerde çalıştı.2005 yılında Çakıltaşı Mimarlık Hizmetleri'ni kurarak serbest Mimarlık yapmaya başladı.Halen Tenos Enerji ve Tarım Yatırım A.Ş. İdari Koordinatör'lüğünü yürütmektedir.

 

Sarp Alptekin
– Teknik Koordinatör

1976 yılında Ankara’da doğdu. Orta öğrenimini Ankara'da tamamladı. Çeşitli şirketlerde teknik personel olarak görev aldı. Halen Tenos Enerji ve Tarım Yatırım A.Ş. Teknik Koordinatör’lüğünü yürütmektedir.